Кататимно-імагінативна психотерапія депресивних розладів. Депресія з позиції сучасного психоаналізу і психотерапії за методом символдрами

J.L.Obuchov1

06-07.02.2018

м. Хмельницький

Семінар знайомить з сучасними психоаналітичними концепціями депресивних розладів та їх класифікацією.
Що таке депресія? Коли життя як тягар, тому що не відчуваєш смаку. Коли нічого не приносить радість. Коли все здається порожнім, несправжнім і безглуздим. Коли у найважчі миті поглядаєш на підвіконня. А прийшовши до тями, думаєш: «Мені потрібна допомога. Самотужки не впораюся». До кого звернутись? Яка психотерапія при депресії ефективна?
Останнім часом, все частіше до психолога-психотерапевта звертаються клієнти з питаннями депресії. Робота з даною проблематикою потребуєособливих умінь та знань, особливого та обережного підходу.
На семінарі:
розбирається психодинаміка депресивних порушень;
опрацьовується стратегія лікування депресивних розладів методами символдрами;
подається огляд особливостей нарцисичного, шизоїдного, депресивного, нав’язливого, істеричного та фобічного характерів;
відпрацьовуються спеціальні мотиви: «тварина і дитинча», «міст», «джерело сил», «оазис» та ін.;
розглядаються шість типів суїцидальних тенденцій по Юргену Кінду (фузіонарні, антифузіонарні, маніпулятивні, в рамках депресії, як наслідок архаїчно-садистичних тенденцій, «зведення рахунків з життям» або «підведення балансу», евтаназія); два типи самогубств по Х. Штірліну («батьківське і материнське самогубство»); психологічна допомога при суїцидальних бажаннях, психодіагностика, психокорекція та психотерапія.

Ведучий:
Яков Леонідович Обухов-Козаровицький, психолог, к.психол.н., психотерапевт, президент Міжрегіональної громадської організації сприяння розвитку символдрами (МГО СРС КИП), доцент МОКПО з 1996 р, член Європейської Асоціації Психотерапії (EAP), учень творця методу символдрами проф. Х. Льойнера.

Рекомендовано: взяти з собою улюблені матеріали для малювання (бажаний формат паперу, фарби, олівці і т.д.).
sagintini

Запис в групу за телефоном: (+38067) 380 78 78; (+38063) 455 20 25 Тетяна Левицька

е-mail: tlevitska@ukr.net

Левицкая2017

 

Поделиться